Forum  Strona Główna
www.apu.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wzor odwolania sie od orzeczenia komisji lekarskiej PZU

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Odszkodowania - wasze pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek_67

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 6:24 pm    Temat postu: wzor odwolania sie od orzeczenia komisji lekarskiej PZU Odpowiedz z cytatem

komisja lekarska w PZU przyznała mi 2% odszkodowania za skręcenie kręgów szyjnych w wypadku samochodowym gdzie przebywałem 40 dni na zwolnieniu lekarskim czy mogę ubiegać się o wyższe odszkodowanie proszę o jak najwięcej odpowiedzi na moje pytanie .

Czy mógłby mi ktoś podać jak napisać odwołanie od decyzji komisji lekarskiej . Jaki jest czas na odwołanie.

DZIĘKUJĘ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maestro2006

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:04 pm    Temat postu: -Prosze o rozwinięcie sprawy, bo mam podobną... Odpowiedz z cytatem

Kilka postów niżej opisałem 2 zdarzenia w tym tez uraz/skręcenie szyi w wypadku samochodowym.
Nadal odczuwam ból, chodzę do lekarza, byłem u neurologa, za kilka dni u ortopedy. Biorę środki przeciwbólowe i rozluźniające, oraz od samego wypadku mam przepisany kołnierz usztywniający.

Moje pytanie nie zmierza do dostania porady jak to szybko wyleczyć, bo od tego są lekarze. Interesuje mnie droga i Pana działania które Pan wykonał do momentu uznania przez komisję lekarską PZU uszczerbku na zdrowiu.

I po jakim czasie zgłaszał Pan szkodę osobową?

Pozdrawiam i życze zdrowia!

Adam
Powrót do góry
jacek_67

PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć chcesz wiedzieć jaką drogę przebyłem za nim stwierdzono uszczerbek na zdrowiu przez PZU po prostu chodziłem do lekarza na każdą wizytę i dostawałem zwolnienie aby moje kręgi odpoczęły po zakończeniu leczenia złożyłem podanie o odszkodowanie i zostałem wezwany na komisje z ubezpieczalni sprawcy bo ja byłem poszkodowanym w tym wypadku i otrzymałem pewną sumę a potem złożyłem podanie do PZU komisja mnie wezwała i także otrzymałem kilka procent na samym końcu mój zakład pracy podbił mi zgodę na złożenie papierów do ZUS-u gdzie także po kilku dniach zostałem wezwanie na stawienie się w gdańsku na komisji lekarskiej.

dzięki za wiadomość życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Powrót do góry
jacek_67

PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po zdjęciu kołnierza przynajmniej przez trzy miesiące nie możesz uczęszczać do stomatologa ponieważ odchylenie głowy do tyłu wywoła silny ból głowy nie możesz także chodzić na masaże kręgosłupa bo możesz doznać paraliżu kończyn górnych i dolnych powinieneś wykonać rezonans kręgosłupa i nie możesz podnosić rzeczy cięższych niż 2 kg na jedną rękę

pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Odszkodowania - wasze pytania Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: